Poplujte s námi do internetových moří
Stačí říct, jaký web chcete
Aktualizace stránek jsou otázkou několika vteřin

Co nabízíme


Kompletní web přizpůsobený pro další úpravy

Vše zcela pod kontrolou

Od nás za své peníze dostanete kompletní produkt. Žádný polotovar nebo kostru webu, ale plně funkční a obsahově plnohodnotný web, který bude udělán tak, aby další úpravy byly pro Vás maximálně jednoduché.

Usilujeme o spokojené zákazníky a tak uděláme maximum pro to, abyste byli s dodaným výsledkem spokojeni.

Při úpravách stránky okamžitě vidíte, jak bude stránka po Vašich změnách vypadat.

Vždy víte, co právě upravujete, takže se v úpravách nikdy neztratíte a nedočkáte se nečekaného výsledku.
Podívejte se sami na ukázku práce v systému.Vzhled podle představ

Vkládání obrázkových galerií

Pro Váš web můžete zdarma využít jakoukoliv z námi nabízených grafických šablon.

Pokud si nevyberete mezi hotovými šablonami, na zakázku vytvoříme unikátní šablonu zcela podle Vašich představ.
Šablonu webu si můžete sami v administraci kdykoliv změnit, a to dokonce pro každou podstránku zvlášť.

Na jakoukoliv stránku můžete přidat sekci fotogalerie. Do ní pak jednoduše vložíte obrázky, které chcete zobrazit. Ke každému nahranému obrázku se automaticky vytvoří zmenšený náhled, který po kliknutí zobrazí obrázek v plné velikosti. K jednotlivým obrázkům je možné přidat popisek a fotogalerie Vám také zdarma na přání přizpůsobíme.Doména a hosting pro web zdarma

Integrované vyhledávání a SEO optimalizace

Webová prezentace musí být někde uložena a pojmenována nějakým unikátním názvem. S tím jsou spojeny další náklady, které mohou neplánovaně zvýšit provoz webu. U nás ale získáte zdarma na první rok doménu (.cz, .com, .eu, .net, .org, .info) a dostatečný prostor na webovém serveru (hosting). Nemusíte se tedy starat o jejich zřízení a nastavení. Jediné, co musíte udělat, je zvolit si název Vaší domény, ale i s tím Vám rádi pomůžeme.

Malé vyhledávací políčko, ale na tolika webech chybí. Integrované fulltextové vyhledávání umožní návštěvníkům rychle najít to, co hledají.

Každá vytvořená stránka má automaticky adresu ve tvaru, který je z hlediska SEO ideální pro vyhledávače. Přispívá tak lepšímu umístění stránky ve výsledcích vyhledávání.Žádné limity

E-mailové schránky

Nechceme Vás v ničem omezovat. Máte možnost vytvořit libovolné množství podstránek, nahrát neomezeně fotografií a videí. Nechceme být ti, kdo Vám brání v růstu, ale naopak. Za jednotnou cenu získáte maximum.

Spolu s doménou dostanete možnost vytvoření až 5 emailových schránek ve tvaru @vasedomena. Do schránek budete mít nonstop přístup pomocí webového rozhraní nebo prostřednictvím e-mailového klienta nainstalovaného na Vašem počítači.
Všechny schránky jsou chráněny kvalitní antivirovou a antispamovou ochranou.Kontaktní formulář

Statistiky návštěvnosti

Ideální forma kontaktu z pohledu návštěvníka je jednoduchý kontaktní formulář přímo na stránkách. Takový formulář můžete využít i Vy.

Jde o rychlou možnost kontaktu, kterou návštěvníci velmi ocení. Nemusí si otevírat e-mailového klienta nebo chodit do webové pošty.

Užitečný nástroj, který Vám pomůže zvýšit návštěvnost Vašich stránek jsou statistiky návštěvnosti. Z nich se dozvíte odkud k Vám návštěvníci přicházejí, co hledají a také třeba jak dlouho na Vašich stránkách zůstanou. Na základě těchto informací lze dále web upravovat či propagovat.
Statistiky jsou dostupné nonstop prostřednictvím internetového prohlížeče a aktualizují se každý den.Poradíme, pomůžeme

Nikdy to nebylo snažší

Naše práce nekončí předáním hotového webu. Po dobu následujícího jednoho měsíce Vám zdarma pomůžeme a poradíme s úpravami, případně je za Vás rovnou uděláme.

Nemusíte se tedy bát, že budete muset platit za vše, s čím si nebudete vědět rady.

Vlastní správa webových stránek nikdy nebyla tak snadná jako se službou Webflow. Sami jsme vyzkoušeli mnoho podobných služeb a systémů, ale nikde to nebylo tak jednoduché a intuitivní jako u nás. Podívejte se na ukázku a uznejte sami. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

 

To vše za celkovou cenu 9 990Kč 
nebo 390Kč měsíčně*

Kontaktujte nás!

* u měsíčního paušálu nejste vázáni žádnou minimální dobou placení, 
v případě Vaší nespokojenosti tedy můžete službu kdykoliv zrušit.

 

Co o nás říkají

Obsah stránek si můžu jednoduše změnit kdy budu chtít. Je to rychlé a pohodlné.
- Ing. Václav Červinka - www.zahrady-cervinka.cz